Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechny dotazy, kritiku i připomínky pište na e-mail:


zuzana.horakova@richtar.cz

 

Nebo volejte:

 

737 464 262

 

Děkuji, Zuzana

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Stress

(AWresewret, 25. 7. 2018 0:01)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-gluten/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertnum, 1. 6. 2018 6:54)

The prostate is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections via other regions in the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some from the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations a week will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to consider to ensure a proper prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should select prostate examination at least 12 months.

Pozvánka na výstavu KREATIV Ostrava

(Janka Vijačková, 19. 7. 2012 14:05)

Dovolte, abych Vás pozvala na 1. ročník prodejní výstavy kreativních potřeb a výrobků s názvem KREATIV OSTRAVA, která se uskuteční ve dnech 12. – 14. října 2012 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě.
Výstava je určená všem, kteří rádi tvoří, hledají inspiraci a mají rádi originální výrobky. Důležitou součásti bude bohatý doprovodný program, který ještě více podtrhne kreativní atmosféru plnou tvůrčích impulsů. Podrobnější informace najdete na FB Kreativ Ostrava nebo na http://www.cerna-louka.cz/vystavistecernalouka/vypis_akci/18/
Souběžně se uskuteční výstavy Dům a Byt a Život bez bariér. Těšíme se na Vaši návštěvu.
V případě, že budete mít zájem v prodej svých výrobků, neváhejte mě kontaktovat na čísle 606 797 107.

Přeji pohodový letní den.
Janka Vijačková

nové designové látky na českém webu

(Jiří Karásek, 4. 11. 2010 14:02)

Dobrý den všem příznivcům patchworku. Dovolte abychom Vám představili nabídku nového e-shopu (od příštího roku i kamenného obchodu v Praze) s bavlněnýma látkama od návrhářu jako je Kaffe Fassett, Brandon Mably, Amy Butler, Philip Jacobs .... Prodáváme 100 % bavlněné látky vhodné pro patchwork, šití stylového oblečení, polštářů či nadčasových doplňků od firem Free Spirit a Rowan. Obchod je v začátcích, ale má velké ambice. Budeme rádi, když si jeho zboží prohlédněte a dáte nám zpětnou vazbu, které vzory a návrháře by jste chtěli do nabídky doplnit, popřípadě, co se Vám na obchůdku líbí nebo ne. Sledujte naše stránky, nabídka látek se bude rozšiřovat. V prosinci přibudou knihy od Kaffe Fassetta. Děkujeme za Vaše případné podněty a přejeme hodně zdařilých šitých výrobků. VierMa.

Re: nové designové látky na českém webu www.vierma.cz

(Jiří Karásek, 4. 11. 2010 14:06)

V předcházejícím komentáři chybí jméno obchůdku, tady je: www.vierma.cz a kontakt: vierma@vierma.cz.

příjemné překvapení

(Lucka, 9. 9. 2008 10:15)

Nikdy jsem si nemyslela, že takové setkání může být tak uvolněné, relaxační a plné humoru. Po tomto zážitku v pátek 5.9.08 jsem změnila názor. Jsem příjemně překvapená a těším se na další :)
Zdravím babinec :)
L.

poděkování

(Jarka, 8. 9. 2008 20:04)

Děkuji organizátorkám Ivě a Zuzce za krásné odpoledne,5.9.2008 v klubu patchworkářek.Jarka

zdravím a smekám....

(Jarka, 8. 9. 2008 19:00)

Dobrý den,v pátek 5.9.2008 jsem byla na prvním setkání klubu patchworkářek.Už delší dobu obdivuji tuto techniku,ale nikdy jsem neměla dost odvahy se do toho pustit.Byla jsem úplněna překvapená,co všechno holky dokážou vytvořit.Nezbývá mi nic jiného,než před Váma smeknout.Jste fakt holky šikovné.Všechny zdravím a už se těším na příště,ale asi nebudu nikdy ,tak dobrá.Jarka

Mamka - začátečník

(Zuzana - zu.ri@centrum.cz, 29. 8. 2008 21:15)

Dobrý den Pavlo,
mamča ať se nebojí a určitě přijde mezi nás:o)
Pozdrav Ivě vyřídím, díky!

Začátečník

(Zuzana (zu.ri@centrum.cz), 29. 8. 2008 21:11)

Dobrý den Lenko,
bereme mezi sebe i úplné začátečníky (více jsem Vám napsala e-mailem).
Těšíme se na Vás:o)

mamka - začátečník

(Pavla , 29. 8. 2008 20:22)

Čauky,
mamka zatím sbírá odvahu začít,pořád jenom mluví,že to zkusí,určítě ji tam pošlu nebo dovezu.Zdravím Ivu a díky za tip.
Pavla

začátečník

(Lenka, 28. 8. 2008 16:46)

Dobrý den,
jsem ráda, že jsem na vaše stránky na netu narazila. Jsem z okr. Nový Jičín a hledám někoho kdo by mi poradil jak s patchworkem začít. Patchwork se mi moc líbí. Vzali by jste mě mezi členy a pomohli mi v začátcích?
ilic@centrum.cz

Fandím

(Lenka, 25. 7. 2008 14:00)

Fandím vám a přeji, aby se vám podařil vytvořit stejně bezvadný babinec, jaký je u nás ve Znojmě. Lenka

Držím palce

(MoniC, 18. 7. 2008 15:38)

Držím palce, aby se klubík ujal a stal se pravidelnou součástí patchworkářek z okolí. Protože my, stejně postižená děvčata se u nás v Nové Pace taky scházíme, vím, jak je to fajn :-))
Monika