Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Začíná se pomalu tvořit zdravé jádro klubu. Sešlo se nás 11. Je to tak akorát na prostory, které máme k dispozici. Jako téma šestého klubíku byly taštičky a aplikace. Protože jsme první hodinu „prodrbaly“, teda vlastně „probraly“:o) všechny novinky a pochlubily se svými výtvory, tak jsme stihly jenom taštičky a na aplikace nedošlo. Nevadí, určitě se k nim dostaneme na některém z příštích klubíků.

      Iva přinesla ukázat dopis s poděkováním, který nám přišel z UNICEFu za panenky, které jsme za klub poslaly před vánocemi. Rovněž přinesla další ušitou panenku. Kdo má zájem, vyhlašujeme další kolo „Panenky pro Unicef“. Střih i rodné listy máme k dispozici, stačí si říct. Panenky přineste do velikonoc na jeden z klubíků, pošleme je opět najednou za celý klub.

 

     Probraly se finance a rozhodlo se, že za vybrané penízky koupíme žehlící prkno a řezací podložku, která zůstane trvale v klubovně a bude k dispozici všem členkám klubu. Žehličku věnuje klubu Šárka H., tímto jí moc děkuji:o)

 

3. ročník Praque Patchwork Meeting

Ve dnech 3.-5.4.2009 se v Praze koná 3. ročník Praque Patchwork Meeting. Více se dozvíte na stránkách Bohemia Patchwork klubu - http://www.bohemia-patchwork-klub.cz/

Najdete zde i všechny informace ohledně probíhajících workshopů, na které je nutno se předem přihlásit.

Jako český patchworkový klub jsme byli předsedkyní BPK osloveni, abychom vybrali jeden quilt, který bude na této výstavě reprezentovat náš klub. Rozhodli jsme se pro ručně šitou babiččinu zahrádku od Mirky Hetmánkové z Vítkova.

Obrazek

 

Pokud máte zájem se této výstavy zúčastnit, rozmyslete se do příštího setkání, je určitě výhodné udělat skupinky pro zakoupení zvýhodněného jízdného.

 

Vlaková spojení do Prahy v sobotu dne 4.4.2009:

Ostrava-Svinov odjezd v 6:04 h., Studénka odjezd v 6:15 h. a Suchdol n.Odrou v 6:23 h..

Příjezd do Prahy v 9:54 h..

 

 

 

 

Společný nákup PW pomůcek

      Pokud potřebujete nějakou PW pomůcku (pravítko, podložku, řezák, náhradní kolečko do řezáku, lepidlo ve spreji atd.) nebo látku, a máte zájem objednat věci za jedno poštovné, vyberte si na webovkách u Dáji (http://www.patchworky.cz) a napište mi e-mail nejpozději do 10.března 2009. Objednám vše najednou a přinesu na 7. klub. Pokud potřebujete poradit, klidně mi nebo Ivě zavolejte, rády Vám s výběrem poradíme.

 

Na fotky z 6. klubu se můžete podívat na http://pwklubbilovec.rajce.idnes.cz/20.2.2009_-_6._setkani_PW_klubu_v_Bilovci/

 


 

V těchto dnech vyšla nová Lena (č. LH 726), počíhejte si na ni ve stáncích.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další klub se uskuteční v pátek 20.3.2009 od 16.00 hod.

 

Těšíme se na Vás, Zuzana a Iva.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář